Nr katalogowy: 122

Adele KINDT (1804-1884)

Nr katalogowy: 122

Dziewczyna z węzełkiem, 1839

olej, płótno dublowane; 69 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adele Kindt / 1839
estymacja: 3 000 - 3 600 zł