Nr katalogowy: 118

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 118

Pejzaż z kwitnącymi jabłoniami

olej, tektura; 33 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R Bratkowski
estymacja: 3 500 - 4 200 zł