Nr katalogowy: 113

J. MAKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 113

Góral z fajką

olej, tektura; 32 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Makowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł