Nr katalogowy: 111

Ludwik KONARZEWSKI (1885-1954)

Nr katalogowy: 111

Motyw z Jabłonkowa, 1925

olej, płótno; 72,5 x 99,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: L. Konarzewski / Jabłonków / 1925
estymacja: 2 000 - 2 400 zł