Nr katalogowy: 108

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż z chatą

olej, tektura; 21,3 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Paciorek
estymacja: 2 000 - 2 400 zł