Nr katalogowy: 106

Stanisław JAKUBOWSKI (1885-1964)

Nr katalogowy: 106

Kapliczka

olej, sklejka; 35 x 36 cm;
sygn. l. d.: St Jakubowski
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł