Nr katalogowy: 93

Amelia PALECZNA (1870-1953)

Nr katalogowy: 93

Piwonie

olej, płótno naklejone na tekturę; 34,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: A. Paleczna
estymacja: 2 300 - 2 800 zł