Nr katalogowy: 85

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 85

Datura w ogrodzie, 1960

olej, tektura; 58 x 79,5 cm;
sygn. i dat. p. d. i l. d.: j. hrynkowski / 960
estymacja: 3 500 - 4 000 zł