Nr katalogowy: 83

Samuel CYGLER (ZIEGLER) (1898-1945)

Nr katalogowy: 83

Staw (Luftenberg), 1943-1945

olej, płótno naklejone na płytę;
28 x 36 cm.
estymacja: 6 600 - 7 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł