Nr katalogowy: 81

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 81

Zimowy nokturn, 1997

olej, płótno; 27 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: E Mesjasz 97
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł