Nr katalogowy: 78

A. MENARD, XX w.

Nr katalogowy: 78

Akt - Leda w fotelu

olej, płyta; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: A.MENARD
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 200 zł