Nr katalogowy: 72

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 72

Portret kobiety

olej, karton fakturowany; 47 x 33 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz
estymacja: 4 000 - 4 800 zł