Nr katalogowy: 68

Roman LICHY, XX w.

Nr katalogowy: 68

Pejzaż nadmorski, 1948

olej, płótno; 61,5 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Roman Lichy / 1948 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł