Nr katalogowy: 64

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 64

Modlitwa

olej, deska; 16 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: BR. JANOWSKA
estymacja: 12 000 - 14 000 zł