Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy: 248
Autoportret
olej, tektura, 47 x 50 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1947
olej, tektura, 47 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "Autoportret" / ("Spojrzyjcie na
ptaki niebieskie iż nie sieją / ani żną, ani zbierają do gumien,
a wżdy / Ojciec wasz niebieski żywi je" / S. Mateusz R. VI 26) /
Pani Zofji Lewakowskiej / naszej prawdziwej Przyjaciółce / Wlastimil
Hofman / Szklarska Poręba / VIII. 1947