Nr katalogowy: 107

Józef MEHOFFER (1869 - 1946)

Nr katalogowy: 107

Anioł śmierci

litografia, papier żeberkowy, 58 x 39 cm; sygn. p. d.: Józef Mehoffer (na płycie)