Nr katalogowy: 709

Louis COIGNET (czynny 1889-1903)

Nr katalogowy: 709

Pojemnik na oliwki z łyżką w etui

srebro próby 950 cechowane, szkło, mosiądz złocony;
wys. 7,8 cm, średnica 11,8 cm; Paryż, k. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 600 zł