Nr katalogowy: 706

Karol Filip MALCZ (czynny od 1828 - 1864, firma do 1939)

Nr katalogowy: 706

Sześć nożyków do owoców

srebro próby 12 częściowo złocone cechowane, dł. 19 cm; waga 210 g.
Warszawa, lata 30. - 40. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł