Nr katalogowy: 172

PICCOLI (XX w.)

Nr katalogowy: 172

Rodzina Napoleona I Bonaparte

litografia, papier; 59 x 44 cm;
nakładem Kirchmayra w Wenecji.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł