Nr katalogowy: 169

Odo DOBROWOLSKI (1883-1917)

Nr katalogowy: 169

Cerkiew św. Jura, z teki: „Lwów”, 1915

litografia barwna, papier; 27 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Odo Dobrowolski (na kamieniu).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł