Nr katalogowy: 156

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841-1905) - przypisywany

Nr katalogowy: 156

Scena historyczna

olej, płótno dublowane; 62,7 x 77 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim papierowa nalepka z opisem obrazu
estymacja: 16 000 - 19 000 zł