Nr katalogowy: 153

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 153

Fauny podglądające śpiącą Wenus i Amora

olej, płótno dublowane;
31 x 41 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł