Nr katalogowy: 151

Constanze VON BREUNING (1856-1908)

Nr katalogowy: 151

Portret męski, 1892

olej, płótno; 79 x 63 cm;
sygn. i dat. l. g.: C v Breuning 1892
estymacja: 6 000 - 6 500 zł