Nr katalogowy: 143

Leon SEREDYŃSKI (1888-1964)

Nr katalogowy: 143

Portret kobiety, 1931

olej, płótno; 67 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Seredyński / 931
estymacja: 2 200 - 2 600 zł