Nr katalogowy: 141

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 141

Portret profesora Jana Wolskiego, 1954

olej, płótno; 85 x 66 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1954 / Kasper / Pochwalski
estymacja: 6 400 - 7 000 zł