Nr katalogowy: 139

Bolesław BARBACKI (1891-1941)

Nr katalogowy: 139

Portret dziewczynki w berecie, 1937

olej, tektura; 29,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: B. Barbacki / 30. 1. 1937.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł