Nr katalogowy: 135

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 135

Pejzaż górski, 1927

olej, tektura; 28 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ST. GAŁEK / 1927
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł