Nr katalogowy: 130

Malarz nieokreślony - J. MINOROWICZ? - XX w.

Nr katalogowy: 130

Zimową porą, 1928

akwarela, papier; 47,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JMinorowicz / 1928 (? - słabo czytelnie).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł