Nr katalogowy: 128

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 128

Biały Dunajec

olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO 2006 (długopisem).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł