Nr katalogowy: 125

Adolf KAUFMANN vel J. ROLLIN (1848-1916)

Nr katalogowy: 125

Pejzaż z rzeką i sztafażem

olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. p. d.: J. Rollin
estymacja: 6 500 - 7 500 zł