Nr katalogowy: 123

Anna MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA (1912-1986)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż zimowy, 1940

olej, tektura fakturowana, 27,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. BRZOZOWSKA 1940
estymacja: 2 000 - 2 400 zł