Nr katalogowy: 115

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 115

Staw, 1953

olej, tektura; 36 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: FWójcik 53
estymacja: 3 000 - 3 600 zł