Nr katalogowy: 108

Zenobiusz PODUSZKO (1887-1963)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż z zabudowaniami

olej, płótno naklejone na tekturę; 31 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Poduszko
estymacja: 1 500 - 1 800 zł