Nr katalogowy: 106

Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)

Nr katalogowy: 106

Halny, 1951

olej, tektura; 43 x 56 cm;
sygn. p. d.: ST.BIECHOŃSKI
estymacja: 1 600 - 1 900 zł