Nr katalogowy: 102

Jan KARMAŃSKI (1887-1958)

Nr katalogowy: 102

Nad Wisłą, 1912

olej, płótno; 38 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: JKarmański 912
estymacja: 3 800 - 4 600 zł