Nr katalogowy: 100

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 100

Pejzaż, 1961

olej, płyta pilśniowa; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1961.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł