Nr katalogowy: 97

Salomon MAISNER (1886-1942)

Nr katalogowy: 97

Kobziarz

olej, tektura; 32 x 24 cm ( w świetle ramy);
sygn. l d.: S.Maisner
estymacja: 1 300 - 1 600 zł