Nr katalogowy: 95

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 95

Łowiczanka

olej, papier naklejony na karton; 40,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Stroynowski (ołówkiem)
estymacja: 3 000 - 3 600 zł