Nr katalogowy: 87

Jan CHWIERUT (1901-1973)

Nr katalogowy: 87

Martwa natura z owocami

olej, tektura; 42 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. CHWIERUT
estymacja: 4 200 - 5 000 zł