Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)
Nr katalogowy: 82
Mglisty poranek nad wodą, 1894
olej, płótno naklejone na tekturę; 25 x 46 cm;
sygn. i datowany wraz z dedykacją l. d.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł