Nr katalogowy: 73

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 73

Dziewczynka z przyjacielem

olej, płótno; 70 x 47 cm;
sygn. l. d. J. Hrynkowski
estymacja: 8 000 - 9 000 zł