Nr katalogowy: 55

Józef WRZESIŃSKI (1872 - ?)

Nr katalogowy: 55

Widok na kościół na Pęksowym Brzyzku w Zakopanem

akwarela, papier; 40 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wrzesiński (? - fragment sygnatury).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł