Nr katalogowy: 48

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 48

Pejzaż zimowy

olej, płótno, sklejka; 53,5 x 41 cm;
sygn. śr. d.: Z. Przebindowski
estymacja: 4 000 - 4 700 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł