Nr katalogowy: 36

Franciszek ZAJCHOWSKI (1960-1923)

Nr katalogowy: 36

W drodze do miasta, 1896

akwarela, papier naklejony na tekturę; 33 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: F.Zajchowski / 96
estymacja: 1 900 - 2 300 zł