Nr katalogowy: 27

Stanisław JANOWSKI (1866-1942)

Nr katalogowy: 27

Trzewikom na "chwałę", pajacom na przestrogę

olej, płótno; 40,5 x 54,5 cm;
napis autorski wraz z sygnaturą wzdłuż dolnej krawędzi obrazu
estymacja: 6 400 - 7 700 zł