Nr katalogowy: 860

Nr katalogowy: 860

Zegar z Temidą - boginią sprawiedliwości

brąz patynowany i złocony; wys. 68 cm; szer. 44,5 cm;
Francja, ok. poł. XIX w.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł