Nr katalogowy: 845

Nr katalogowy: 845

Aspersorium - kropielniczka domowa

mosiądz złocony, onyks, emalia; 22,5 x 13,5 cm;
Francja, k. XIX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł