Nr katalogowy: 841

Nr katalogowy: 841

Pudło na konfekcję

drewno intarsjowane, inkrustowane; 52 x 45 cm; wys. 12,5 cm.
Europa Zachodnia, l. 20.-30. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł