Nr katalogowy: 432

Hanna BAKUŁA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 432

Plażowiczka

akwarela, pisak, papier; 30 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: BAKUŁA.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł