Nr katalogowy: 416

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

Nr katalogowy: 416

Kompozycja, 1957

litografia, papier; 42,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Suberlak S 1957.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł